blog image

Auto Złom Cieszyn - zlomowisko Szrot

Firma auto złom oferuje skup i zlomowanie samochodów z przeznaczeniem do kasacji. Nasz skup samochodów to legalnie działająca firma na rynku auto recyklingu. Jako auto szrot posiadamy wszelkie pozwolenia na auto złomowanie. Chcesz sprzedać auto na złom lub skup ? Wybierz nasz skup aut.

Chcesz wiedzieć jak sprzedać swoje auto szybko i bezpiecznie ? Zadzwoń już teraz do nas i dowiedz się więcej o świadczonej przez nas usłudze skupu i złomowania aut Cieszyn. Jako auto złom, który posiada rozbudowaną logistykę dotrzemy po skup aut Cieszyn jeszcze dziś. Z nami skup samochodów jeszcze nigdy nie był tak łatwy. Złomowanie i skup samochodów to sztandarowa usługa świadczona przez firmę stacja demontażu aut Cieszyn. Skupujemy pojazdy z przeznaczeniem złomowania tego samego dnia. Oferujemy skup samochodów niezależnie od stanu technicznego. Firma posida wszelkie pozwolenia na kasację aut. Indywidualna wycena sprawia że skupowane przez nas samochody w dobrej cenie trafiają na plac naszego szrotu bądź komisu. Gwarantujemy pełne potwierdzenie transakcji skupu i kasacji aut na naszym auto złomie Cieszyn.

Wybierając nasz auto skup Cieszyn trafiłeś w 10 - dla sprzedającego swoje auto do skupu Cieszyn gwartntujemy najwyższe ceny skupu aut Cieszyn. Niezależnie czy chcesz sprzedać bądź zezłomować auto nasz auto złom Cieszyn zaprasza do współracy. Auto Złom Cieszyn zapewnia najwyższą cenę za złomowanie pojazdu Cieszyn.

Partnerzy:

Zadzwoń do Nas - wyceń auto już teraz !
avatar
Auto Szrot - Skup & Złomowanie Cieszyn

Auto Skup Cieszyn to firma której działalność realizujemy na terenie miasta Cieszyn. Obsługujemy Klientów indywidualnych oraz firmowych. Skup starych aut na złom bądź auto cześci w najlepszych cenach oraz indywidualnej wycenie cenowej trafiających na plac naszego auto szrotu. Skup samochodów realizuje skup aut Cieszyn za gotówke jak również możemy zaoferować płatność bankową. U Nas jeszcze dziś sprzdeasz swoje auto.

2 komentarze
 • avatar
  Maria007
  Dodane : wczoraj

  Auto wycenione według średniej rynkowej dla danego modelu. Otrzymałem gotówkę bez czekania na Klienta. Polecam Skup aut Cieszyn

  • avatar
   Roman, Cieszyn
   dodane: wczoraj

   Laweta po moje złomowane auto była tego samego dnia. Nie spodziewałem się tak profesjonalnej usługi i fajnej obsługi.

Auto Złomowanie skup szrot Cieszyn

Stacja demontażu aut Cieszyn legitymuje się pozwoleniem na recykling starych samochodów. Na naszym złomowisku nigdy nie ma problemów z dokumentacją którą dostarczamy naszym Klientom natychmiast po przeprowadzeniu transakcji. Nie tylko złomowanie samochodów Cieszyn to nasza specjalność, nasz auto skup Cieszyn oferuje zakup pojazdów za gotówkę na plac komisu. Jako firma auto-handel zajmuje się szeroko rozumianą motoryzacją. Masz stare auto na sprzedaż to dobrze że wybrałeś właśnie nasz szrot. Skup samochodów powypadkowych jak i uszkodzonych mechanicznie ( np.silnik ) to obiekty w naszym zainteresowaniu. Firma również zakupi pojazdy na eksport.

Na złomowaniu samochodu w firmie autozlom Cieszyn można zarobić sporo, wycena auta uzależniona jest głównie od cen rynkowych metali w danym czasie. Skup samochodów Cieszyn dzięki adekwatnej wycenie pojazdu, jego stanu i mozliwości sprzedaży daleszej pozyskanej przez auto skup Cieszyn części dodatkowo do kwoty złomu doda średnią wartość auto części. To super rozwiązanie dla auto szrotu Cieszyn, którego interesuje każde auto do kasacji z lokalizacji Cieszyn.

Firma autozlomowanie Cieszyn skupuje każdorazowo możlie każde auto, nie ma dla nas znaczenia stan pojazdu. Za złom aktualnie płacimy najwięcej dzięki czemu nasza firma wybierana jest nachętnie spośród dostępnych na rynku konkurencyjnych stacji demontażu. Informujemy, że poznając wycenę na naszym złomowisku Cieszyn już dłużej nie trzeba szukać firmy również zainteresowanej skupem Twojego auta.

Serdecznie zachęcamy do współpracy.

Po więcej szczegółów naszej oferty zapraszamy do Kontaktu!
+48 511 573 915