blog image

Auto Złom Katowice - zlomowisko Szrot

Firma auto złom oferuje skup i zlomowanie samochodów z przeznaczeniem do kasacji. Nasz skup samochodów to legalnie działająca firma na rynku auto recyklingu. Jako auto szrot posiadamy wszelkie pozwolenia na auto złomowanie. Chcesz sprzedać auto na złom lub skup ? Wybierz nasz skup aut.

Chcesz wiedzieć jak sprzedać swoje auto szybko i bezpiecznie ? Zadzwoń już teraz do nas i dowiedz się więcej o świadczonej przez nas usłudze skupu i złomowania aut Katowice. Jako auto złom, który posiada rozbudowaną logistykę dotrzemy po skup aut Katowice jeszcze dziś. Z nami skup samochodów jeszcze nigdy nie był tak łatwy. Złomowanie i skup samochodów to sztandarowa usługa świadczona przez firmę stacja demontażu aut Katowice. Skupujemy pojazdy z przeznaczeniem złomowania tego samego dnia. Oferujemy skup samochodów niezależnie od stanu technicznego. Firma posida wszelkie pozwolenia na kasację aut. Indywidualna wycena sprawia że skupowane przez nas samochody w dobrej cenie trafiają na plac naszego szrotu bądź komisu. Gwarantujemy pełne potwierdzenie transakcji skupu i kasacji aut na naszym auto złomie Katowice.

Wybierając nasz auto skup Katowice trafiłeś w 10 - dla sprzedającego swoje auto do skupu Katowice gwartntujemy najwyższe ceny skupu aut Katowice. Niezależnie czy chcesz sprzedać bądź zezłomować auto nasz auto złom Katowice zaprasza do współracy. Auto Złom Katowice zapewnia najwyższą cenę za złomowanie pojazdu Katowice.

Partnerzy:

Zadzwoń do Nas - wyceń auto już teraz !
avatar
Auto Szrot - Skup & Złomowanie Katowice

Auto Skup Katowice to firma której działalność realizujemy na terenie miasta Katowice. Obsługujemy Klientów indywidualnych oraz firmowych. Skup starych aut na złom bądź auto cześci w najlepszych cenach oraz indywidualnej wycenie cenowej trafiających na plac naszego auto szrotu. Skup samochodów realizuje skup aut Katowice za gotówke jak również możemy zaoferować płatność bankową. U Nas jeszcze dziś sprzdeasz swoje auto.

2 komentarze
 • avatar
  Maria007
  Dodane : wczoraj

  Auto wycenione według średniej rynkowej dla danego modelu. Otrzymałem gotówkę bez czekania na Klienta. Polecam Skup aut Katowice

  • avatar
   Roman, Katowice
   dodane: wczoraj

   Laweta po moje złomowane auto była tego samego dnia. Nie spodziewałem się tak profesjonalnej usługi i fajnej obsługi.

Auto Złomowanie skup szrot Katowice

Stacja demontażu aut Katowice legitymuje się pozwoleniem na recykling starych samochodów. Na naszym złomowisku nigdy nie ma problemów z dokumentacją którą dostarczamy naszym Klientom natychmiast po przeprowadzeniu transakcji. Nie tylko złomowanie samochodów Katowice to nasza specjalność, nasz auto skup Katowice oferuje zakup pojazdów za gotówkę na plac komisu. Jako firma auto-handel zajmuje się szeroko rozumianą motoryzacją. Masz stare auto na sprzedaż to dobrze że wybrałeś właśnie nasz szrot. Skup samochodów powypadkowych jak i uszkodzonych mechanicznie ( np.silnik ) to obiekty w naszym zainteresowaniu. Firma również zakupi pojazdy na eksport.

Na złomowaniu samochodu w firmie autozlom Katowice można zarobić sporo, wycena auta uzależniona jest głównie od cen rynkowych metali w danym czasie. Skup samochodów Katowice dzięki adekwatnej wycenie pojazdu, jego stanu i mozliwości sprzedaży daleszej pozyskanej przez auto skup Katowice części dodatkowo do kwoty złomu doda średnią wartość auto części. To super rozwiązanie dla auto szrotu Katowice, którego interesuje każde auto do kasacji z lokalizacji Katowice.

Firma autozlomowanie Katowice skupuje każdorazowo możlie każde auto, nie ma dla nas znaczenia stan pojazdu. Za złom aktualnie płacimy najwięcej dzięki czemu nasza firma wybierana jest nachętnie spośród dostępnych na rynku konkurencyjnych stacji demontażu. Informujemy, że poznając wycenę na naszym złomowisku Katowice już dłużej nie trzeba szukać firmy również zainteresowanej skupem Twojego auta.

Serdecznie zachęcamy do współpracy.

Po więcej szczegółów naszej oferty zapraszamy do Kontaktu!
+48 511 573 915